731 635 001


Przeprowadzki Łódzkie

Zadzwoń i wyceń transport


zabezpieczone foliami

Pakowanie mebli

Profesjonalne zabezpieczenie


Usługi dodatkowe


W ramach naszych usług zapewniamy profesjonalne i bezpieczne pakowanie imienia na życzenie. Korzystamy z kartonów, wszelkiego rodzaju pudełek, folii stretchowych oraz bąbelkowych, które wspierają państwa mienie w bezpiecznym dotarciu do celu.  Dokładamy wszelkich starań, aby państwa rzeczy nie zgubiło się podczas transportu.  z naszej strony. Oferujemy montaż i demontaż a także znoszenie do mieszkania odebranych mebli ze sklepów typu Ikea Agata Meble itp.


Profesjonalizm

Z naszej strony mogą państwo liczyć na przeprowadzki mieszkań biur firm oraz instytucji państwowych ponieważ robiliśmy to już  niezliczoną ilość razy.  Jeśli chcą państwo bezpiecznie przewieźć twoje meble bezproblemowo. Zapraszamy do korzystania z naszych usług transportowych.  Wystarczy umówić się telefonicznie lub zadzwonić i wycenić państwa usługę bezpośrednio z nami.


Pakowanie

Ofercie zapewniamy pakowanie mienia dopilnowanie załadunku oraz wniesienie do miejsca docelowego umówionego przez państwa. Staramy się rozwijać cały czas nie podnosić nasze kwalifikacje dlatego podejmujemy się prawie każdego zlecenia nawet najdziwniejszego.  obsługujemy  klientów indywidualnych i firmowych.  Realizujemy również długodystansowe międzymiastowe i międzynarodowe przeprowadzki tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.  Z nami możesz poczuć się bezpiecznie i komfortowo a także niedrogo przeprowadzić swoją firmę profesjonalnie.  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Wykonujemy usługi transportowe w miejscowości  : 

Łódź Wieluń Tuszyn  Zgierz Zduńska Wola Parzęczew Aleksandrów Łódzki Brzeziny Łowicz Łask Łęczyca Radomsko Łódź Kutno Pabianice Opoczno Skierniewice Konstantynów Łódzki Rzgów Głowno Sokolniki Stryków Ozorków Bełchatów Brzeziny Poddębice Grotniki Warszawa  . 


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU BEZPOŚREDNIEGO.