731 635 001


Przeprowadzki Łódzkie

Zadzwoń i wyceń transport

foliowanie mebli

Przeprowadzka firmy


Przeprowadzki Zduńska Wola


Nasza firma oferuje przeprowadzki dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych na terenie całego powiatu oraz polski.  Wykonujemy przeprowadzki Zduńska Wola z mieszkań i domów z wniesieniem oraz zabezpieczeniem tak, aby całe mienie bezpiecznie dotarło bez szwanku. Mogą państwo liczyć z naszej strony na profesjonalizm i solidne podejście do każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań aby nasza praca było na najwyższym poziomie. Przeprowadziliśmy już bardzo dużą ilość razy firmy, biura, szkoły, banki, sklepy a także wiele domów i mieszkań na terenie całego województwa  łódzkiego.Taxi bagażowe Zduńska WolaZakupując meble w sklepach takich jak Ikea lub Agata meble mogą potrzebować Państwo profesjonalnej firmy z samochodem dostawczym z windą lub bez.  Dysponujemy różnymi autami o odpowiedniej kubaturze dostosowanej do każdej przeprowadzki.  Nasze bagażówki dojeżdżają do klientów najczęściej jeszcze tego samego dnia, większe przeprowadzki planujemy z wyprzedzeniem kilkudniowym.  Jeśli potrzebujesz zrobić przeprowadzkę Zduńskiej lub przewieźć rzeczy do mieszkania Zapraszamy do współpracy z nami.  wykonujemy również przewozy po całej Polsce i Europie.


Przeprowadzki firmWykonujemy również usługi dla małych i dużych firm. Obsługujemy podmioty gospodarcze przy stałej współpracy, ale również przy jednorazowych zleceniach.  Zapraszamy do współpracy już dzisiaj i kontaktu bezpośredniego przez telefon. Wystawiamy faktury VAT.  


Usługi transportowe


Wykonujemy w okolicach Zduńskiej Woli ale również na osiedlach Narwiańska Różana  Bema Karsznice Żytnia.  jeździmy także do Nowe Miasto i Osiedle Tysiąclecia Hetmańskie Pastwiska.  Zapraszamy do korzystania z naszych usług mieszkańców Panorama Szkolna Zielona Stężyce Złota Łaska.  Jeśli chcesz przywieźć  meble z dzielnicy Jana Pawła II Karsznice lub po prostu z okolicznych miejscowości takich jak Zduńska Wola Szadek Zapolice możesz na nas liczyć