731 635 001


Przeprowadzki Łódzkie

Zadzwoń i wyceń transport 

Przeprowadzki Łask

Nasza firma wykonuje usługi transportowe na terenie Łasku. Oferujemy przeprowadzki biur, firm, prywatne mieszkań jak i dla instytucji. Odpowiednio i sprawnie zabezpieczymy przewożony towar. Transport to nasza specjalność.zapewniamy Państwu pełną obsługę w realizacji usług transportowych. Mamy wieloletnie doświadczenie. Charakteryzujemy się kompetencją, terminowością oraz zaawansowanym zapleczem. Wszystko to gwarantuje jakośćusłu transportowych. Mamy taxi bagażowe o różnych pojemnościach. Wybierzemy dogodny terminy dla Państwa. Z nami transport będzie udany i pojawi się uśmiech na Państwa twarzy. Mamy świetną, zgraną ekipę pracowników. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i wyceny usługi transportowej.


Taxi bagażowe Łask 

Firma działa na terenie Łasku i okolic. Przewozimy dla Państwa meble, gruz, sprzęt agd, sprzęt rtv i wiele innych rzeczy.W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również taxi bagażowe Łask.Wywozimy gruz i złom.Nasza firma świadczy usługi typu przeprowadzki, magazynowanie oraz wynajem samochodów dostawczych na terenie całego powiatu i Polski. Tanio, szybko i solidnie.Świadczymy przewozy zagraniczne na terenie całej Europy juz od 1.20 / km. Zapakujemy i rozpakujemy przewożone towary. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.W naszej flocie znajdą Państwo średnie jak i duże samochody dostawcze.Jesteśmy dostępni 6 dni w tygodniu od godz 8 do 20. Zapraszamy do kontaktu!

Przewóz mebli Łask


Wykonujemy transport i taxi bagażowe do miejscowości Buczek Łask a także transport do Sędziejowice Widawa nasze samochody dojeżdżają do Wodzierady. Nasze samochody można zamówić na Batorego Mickiewicza i Sobieskiego Dojeżdżamy również na Osiedle Wojskowe oraz MON.  Jeśli potrzebujecie  zamówić transport na zajączka klub Przylesie Zapraszamy do korzystania z naszych usług już dzisiaj.  Jeździmy również do Warszawy z Katowice Poznań  Łódź Częstochowa Gdańsk  Wrocław.