731 635 001


Przeprowadzki Łódzkie

Zadzwoń i wyceń transport

Przeprowadzki mieszkań

Transport szaf

  

Przeprowadzki Kutno

Doświadczona firma z wieloletnim stażem świadczy usługi przeprowadzkowe na terenie Kutno. Oferujemy usługi przerowadzkowe Kutno. Z nami Twoja przeprowadzka odbędzie się w ekspresowym tempie. W cenie mamy zabezpieczenie przewożonych rzeczy.Taxi bagażowe wybierzemy w zależności od ilości transportowanych rzeczy.Wybierzemy dla Państwa dogodne terminy.Usługi nasze są profesjonalne i solidne. Dostarczymy do domu meble i sprzęt agd/rtv na terenie kutnowskiego. Profesjonalne spakowania towarów tak, aby bezpiecznie je przewieźć na miejsce. Załadujemy, rozładujemy, skończywszy na montażu, dokręcaniu, przykręcaniu części. Z naszą ekipą przeprowadzka będzie udana. Zapraszamy serdecznie do współpracy.


Transport mebli Kutno 

Tani transport i magazynowanie na terenie Kutno i okoliczne miejscowości. Oferujemy profesjonalny transport i przeprowadzki domów,mieszkań, firm. Nasze auto dostawcze z windą miło i bezpiecznie przeprowadzi Państwa mienie na obszarze całej Polski i Unii Europejskiej. Dysponujemy wózkami transportowymi, pasami i foliami ochronnym. Mamy sprawną i rzetelną ekipę pracowników, którzy są doświadczeni w branży przeprowadzkowej. Posiadamy referencje od poprzednich klientów. Wystawiamy fakturę Vat. Na pewno będziesz zadowolony z naszych usług. Zapraszamy do współpracy.


Przewóz rzeczy w Kutnie

Wykonujemy usługi transportowe i przeprowadzki mieszkań w Kutnie w krośniewicach oraz miejscowości Łanięta a także Żychlin i Strzelce.  Nasze samochody dostawcze są do dyspozycji  w Bedlno  Dąbrowice oraz Krzyżanów.  Zapraszamy do korzystania z naszych usług mieszkańców Nowe Ostrowy A także jeździmy do Warszawy Wrocław  Łódź i wykonujemy transport do Kraków Poznań Gdańsk Szczecin Katowice.   Osiedla Kutna które obsługujemy  to Łąkoszyn  Antoniew Żwirownia Walentynów Wiktoryn Azory Bielawki sklęczki  Żeronice Puśniki Kotliska małe Kościuszków Majdany Wenecja Grunwald Batorego Rataje Belfast. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  i współpracy